Artykuł Wielka Brytania

Niecodzienna oferta brytyjskiego hotelu – Lemoga, czyli yoga w towarzystwie lemurów.

Hotelarstwo do łatwych niestety nie należy, często jako goście wymagamy od hotelarzy niesamowicie dużo i oczekujemy całego mnóstwa usług dodatkowych. Dlatego nie ma co się dziwić, że hotele wymyślają coraz to nowsze atrakcje by nas sobą zainteresować i przyciągnąć do siebie. Świetnym przykładem takich działań jest brytyjski Armathwaite Hall Hotel & Spa, który nowe usługi wprowadza (moim zdaniem!) po mistrzowsku. Bo w jakim innym hotelu moglibyście pójść na yogę z najprawdziwszymi lemurami?

Dobrze przeczytaliście, to nie spóźnione prima aprilis, a yoga z lemurami ma juz nawet swoją nazwę – lemoga. Choć zajęcia ze zwierzętami to żadna sensacja, bo podobne były już z psami, kotami czy kozami, to jest to jednak pewna nowość. Lemoga wpisuje się w specjalny program hotelu Armathweite Hall pt. „Poznaj dziką przyrodę”. Organizatorzy przekonują, że zajęcia Lemogi mają tylko i wyłącznie pozytywne skutki. Redukują poziom stresu, obniżają ciśnienie, a do tego urocze pozy które przybierają zwierzaki nie jednego doprowadzą do śmiechu (a śmiech to przecież zdrowie!). Niech będą spokojni także Ci którzy mają przez Lemurami obawy. To zwierzęta bardzo przyjazne i szalenie towarzyskie, idealni kompani by trochę wyluzować.

Jak można się domyślić Armathwaite Hall zwyczajnym hotelem nie jest. Położony niedaleko Keswik, w brytyjskiej miejscowości Bassenthwaite nad jeziorem o tej samej nazwie. Sąsiedztwo znajdującego się tam Lake District Wildlife Park pozwala na urozmaicenie gościom pobytu poprzez niecodzienne atrakcje. Wykupując specjalne pakiety możecie oprócz lemurów spotkać się z innymi zwierzęcymi mieszkańcami parku. Jeden z nich przewiduje nawet wcielenie się w ich opiekuna i doświadczenie jego pracy. Park po za lemurami zamieszkują m.in. urocze surykatki, nieco dziwne tapiry i majestatyczne jastrzębie. Oczywiście jeśli obcowanie z naturą nie do końca trafia w waszą definicję wypoczynku to w samym hotelu skorzystać możecie z bogatej oferty SPA

Więcej informacji na oficjalnej stronie hotelu, o tutaj.

Reklamy

0 komentarzy dotyczących “Niecodzienna oferta brytyjskiego hotelu – Lemoga, czyli yoga w towarzystwie lemurów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: