Artykuł Holandia Polska

Promocja w KLM na przyszłe loty z Wrocławia! Leć do Amsterdamu i dalej w niższych cenach!

O tym, że od maja holenderskie linie lonicze KLM wprowadzają się na wrocławskie lotnisko wiadomo już od dawna. Wiadomość o tym została przyjęta bardzo pozytywnie, głównie dzięki bezpośrednim lotom z Wrocławia do Amsterdamu. Co więcej takie rejsy będą odbywać się codziennie. To też nie mały sukces dla władz lotniska, które raz po raz ściągają do Wrocławia największych przewoźników. HOP! by Air France połączył już stolicę Dolnego Śląska z Paryżem, Swiss z Zurychem, Lufthanasa z Frankfurtem i Monachium, a skandynawski SAS z Kopenhagą. Przyszedł czas na Holandię, a sam KLM rozpoczął właśnie sprzedaż biletów i kusi nas promocyjnymi cenami.

Taniej nie tylko do Amsterdamu.

Oczywiście KLM daje nam szanse na poznanie Amsterdamu w korzystnej cenie, ale to nie wszystko. Przewoźnik wierzy, że we Wrocławiu mogą zaczynać się podróże do najdalszych zakątków świata. Dlatego promocją objęte są także loty z Wrocławia przez Amsterdam do: Nowego Jorku, Pekinu, Szanghaju, Toronto, Hawany czy Hong Kongu.

  • Amsterdam od 379 zł

Z Wrocławia wylatujemy o 14:05, a już o 15:55 jesteśmy na lotnisku Amsterdam Schiphol

  • Nowy Jork od 1559 zł

Wrocław 14:05 – Amsterdam Schiphol 15:55, a po zaledwie dwóch godzinach o 17:55 jesteśmy już w samolocie do Nowego Jorku (na lotnisko JFK)

  • Pekin od 1749 zł

Wrocław 14:05 – Amsterdam Schiphol 15:55, a po półtorej godziny o 17:30 odlatujemy do Pekinu. Na stronie KLM dostępne także bilety przez Paryż, obsługiwane przez HOP! by Air France.

  • Szanghaj od 1789 zł

Wrocław 14:05 – Amsterdam Schiphol 15:55, po czym po ponad godzinnym oczekiwaniu o 17:20 lecimy do Szanghaju. Na stronie KLM dostępne także bilety przez Paryż, obsługiwane przez HOP! by Air France.

  • Toronto od 1779 zł

Wrocław 14:05 – Amsterdam Schiphol 15:55, a po zaledwie dwóch godzinach o 17:55 jesteśmy już w samolocie do Toronto.

  • Hawana od 2149 zł

W przypadku Hawany promocyjne bilety na stronie KLM kupimy na połączenia przez Paryż. Zatem z Wrocławia wylatujemy o 12:30, dwie godziny później o 14:30 jesteśmy w Paryżu (Charles de Gaulle). Tam po dwugodzinnym oczekiwaniu o 16:40 lecimy do Hawany

  • Hong Kong od 2089 zł

Wrocław 14:05 – Amsterdam Schiphol 15:55, a już po godzinie lecimy o 17:00 mamy samolot do Hong Kongu. Na stronie KLM dostępne także bilety przez Paryż, obsługiwane przez HOP! by Air France.

Niestety jak to bywa z promocjami, bilety w najniższych cenach rozchodzą się bardzo szybko. Do tego ceny zależne są od terminu wylotu i powrotu. Wszystkie informacje dostępne na stronie KLM, o tutaj.

PROMOCJA TRWA DO 8.04.19

KLM zabierze nas w podróż do Amstedramu samolotami Embraer E175, który na pokładzie pomieści łącznie 88 osób: 60 w klasie ekonomicznej, 20 w klasie biznes oraz 8 w strefie economy comfort. Z Wrocławia od 6 maja 2019 wylatujemy codziennie o 14:05, a już o 15:55 jesteśmy na lotnisku Amsterdam Schiphol. Samolot powrotny odleci z lotniska Schiphol o 11:50, a o 13:35 będziemy we Wrocławiu.

Reklamy

0 komentarzy dotyczących “Promocja w KLM na przyszłe loty z Wrocławia! Leć do Amsterdamu i dalej w niższych cenach!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: