10 dni u wybrzeży Costa Blanca dla 4 osób od 1205 zł/os! Przełom SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2018. Plan: Standard

Niskie ceny lotów skłoniły nas do stworzenia planu na urlop u wybrzeża Costa Blanca. Wybierzcie się na 10 dniowy wypoczynek na przełomie sierpnia i września do Torrevieja w pobliżu Alicante. Plan dla 4 osobowej grupy od 1205 zł/os! Przelot + nocleg + transfer!

Termin 26.08 – 05.09.2018

Liczba osób: 4

Plan: Standard

torrevieja 1
Źródło: Pixabay

Loty

Lot odbywa się na pokładzie samolotu linii lotniczych Ryanair. W cenie biletu przewidziany jest tylko bagaż podręczny. Przy 10-dniowym pobycie, w miejscu gdzie pogoda dopisuje powinno wystarczyć. Lecz jeśli to za mało, to podczas rezerwowania biletów, jednym z kroków będzie możliwość wykupienia dodatkowego bagażu rejestrowanego dla każdego z pasażerów.

Opłata za bagaż rejestrowany w przypadku tego lotu wynosi:

do 20 kg – ok. 300 zł/w dwie strony

By nieco obniżyć koszty możecie wspólnie wykupić choćby jeden dodatkowy bagaż.

Pamiętajcie, że Ryanair wprowadził nowe zasady przewozu bagażu podręcznego. Tylko pasażerowie, którzy wykupili Pierwszeństwo wejścia i 2 sztuki bagażu podręcznego mogą wnieść na pokład obie sztuki bagażu

Opłata za pierwszeństwo w przypadku tego lotu wynosi 21.43 zł/ w jedną stronę

 

Gdańsk (GDN) – Alicante (ALC) – Gdańsk (GDN)

415 zł/os

Gdańsk 06:35 – Alicante 10:05 (3h 30 min)

Alicante 13:35 – Gdańsk 17:05 (3h 30 min)

Torrevieja 4
Parque Natural de Las Lagunas de La Mata y Torrevieja
Autor zdjęcia: Moisés Pastor – Praca własna, CC BY-SA 3.0 es,
Torrevieja 2
Plaża w Torrevieja
Autor zdjęcia: Ezarate – Praca własna, CC BY-SA 4.0,

Nocleg

Apartament Espanhouse Rafal 43_4 położony jest w odległości 2 minut spacerem od plaży. Swoim gościom oferuje nocleg w apartamencie z kuchnią, salonem oraz jedną sypialnią. W kuchni znajdziecie lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik elektryczny oraz przybory kuchenne. Mieszkanie wyposażone jest w telewizor z płaskim ekranem oraz zapewniony jest bezpłatny dostęp do internetu – Wifi. Dodatkowo w mieszkaniu znajdziecie żelazko, pralkę oraz suszarkę do włosów. Mieszkanie jest klimatyzowane. Z tarasu będziecie mieć okazję by podziwiać piękny widok na morze. Jeśli planujecie urlop ze swoim zwierzakiem w tym obiekcie nie ma ku temu przeciwwskazań.

Lotnisko Alicante (ALC) oddalone jest od obiektu o 37 km

Cena za pobyt: 2481 zł + 50 Euro (opłata za sprzątanie) = 674 zł/os

Uwaga!

Rezerwacja w tym obiekcie jest częściowo zwrotna. Po rezerwacji zostaniecie obciążeni równowartością 30 % kwoty całej rezerwacji, która w przypadku anulowania nie zostanie wam zwrócona. Jeśli anulujecie rezerwację na 14 dni przed planowanym przyjazdem zapłacicie kolejne 20 % kwoty całej rezerwacji.

Do rezerwacji należy doliczyć opłatę za sprzątanie w wysokości 50 Euro/pobyt


Transfer

Transfer z lotniska zapewni wyszukiwarka transferów CabForce, na stronie której znajdziecie odpowiadającą wam taksówkę lotniskową. My wybraliśmy dla Was prywatny przejazd samochodem, który zawiezie was z lotniska prosto do apartamentu w Torrevieja i z powrotem w dniu wyjazdu.

Wyszukując transferów wystarczy wpisać nazwę lotniska Alicante – Airport (ALC) z którego chcecie by was przetransportowano oraz adres docelowy: Calle Rafal 43 03185 Torrevieja Alicante Spain

Koszt przejazdu: 461 zł/w dwie strony (ok. 115,50 zł/os)

Torrevieja 3
Promenada
Autor zdjęcia: Jose M Martin Jimenez – Paseo marítimo, CC BY-SA 2.0
Torrevieja 5
Kościół na Plaza de la Constitución
Źródło: Wikipedia

Podsumowanie

  • Termin: 26.08 – 05.09.2018 (10 nocy)

  • Liczba osób: 4

  • Plan: Standard

  • Przelot: Gdańsk – Alicante – Gdańsk – 415 zł/os

  • Nocleg w Apartamencie Espanhouse Rafal 43_4 – 674,50 zł/os

  •  Transfer z i na lotnisko by CabForce – 115,5 zł/os

  • Niezbędne dokumenty: paszport lub dowód osobisty

Razem: ok. 1205 zł/os

 

I tutaj pojawia się idealna okazja by przypomnieć sobie dwa z naszych poprzednich wpisów:

  1. 10 atrakcji wybrzeża Costa Blanca

  2. Alicante – miniNiezbędnik

Torrevieja 6
Torre del Moro
Autor zdjęcia: Nioger – Praca własna, CC BY 3.0

Powyższy plan ma charakter informacyjny i nie jest ofertą turystyczną. Ceny mogą się różnić w zależności od miejsca wylotu, wyboru obiektu noclegowego, terminu oraz innych czynników.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s