3 dniowy wypad do BUDAPESZTU! Citybreak dla 4 osób od 305 zł/os! Przejazd + nocleg + komunikacja miejska! Plan: Budget

Tym razem postanowiliśmy, że czas najwyższy na citybreak. I będzie to plan na krótką wycieczkę w jednym z najpiękniejszych miast Europy! 3 dni w Budapeszcie dla 4 osobowej grupy od 305 zł/os! Przejazd + nocleg + komunikacja miejska!

Termin 21.06-24.06.2018

Liczba osób: 4

Plan: Budget

szechenyi-chain-bridge-1758196_640
Źródło: Pixabay

Przejazd

 

Do Budapesztu dostaniecie się na pokładzie jednego z autobusów Flixbus (którego częścią stał się Polskibus). W cenie biletu wliczona jest jedna sztuka bagażu o wymiarach 80 x 50 x 30 do 20kg oraz jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 42 x 30 x 18 do 7kg.

 

  • Autobus z Wrocławia:

Wrocław Dworzec Autobusowy 05:35 – Budapeszt Kelenföld 16:20 (10h 45 min)

Budapeszt Kelenföld 06:55 – Wrocław Dworzec Autobusowy 18:25 (11h 30 min)

137 zł/os

Uwaga!

Ceny podane pod linkiem są cenami zbiorowymi dla 4 osób. W Budapeszcie wsiadać i wysiadać będziecie na przystanku komunikacji miejskiej. Podróż powrotna obejmuje przesiadkę w Krakowie. 

 

  • Autobus z Katowic: 

Katowice Dworzec Autobusowy 07:55 – Budapeszt Kelenföld 16:20 (8h 25 min)

Budapeszt Kelenföld 06:55 – Katowice Dworzec Autobusowy 16:10 (9h 15 min)

110,25 zł/os

Uwaga!

Ceny podane pod linkiem są cenami zbiorowymi dla 4 osób. W Budapeszcie wsiadać i wysiadać będziecie na przystanku komunikacji miejskiej. Podróż powrotna obejmuje przesiadkę w Krakowie.

 

  • Autobus z Krakowa: 

Kraków Dworzec Autobusowy 09:20 – Budapeszt Kelenföld 16:20 (7h 00 min)

Budapeszt Kelenföld 06:55 – Kraków Dworzec Autobusowy 13:55 (7h 00 min)

98 zł/os

Uwaga!

Ceny podane pod linkiem są cenami zbiorowymi dla 4 osób. W Budapeszcie wsiadać i wysiadać będziecie na przystanku komunikacji miejskiej. 

Loty

Do Budapesztu możecie też dolecieć samolotem. W wybranym przez nas terminie ceny nie są mocno wygórowane. Do stolicy Węgier drogą lotniczą możecie dostać się z lotniska im. Chopina w Warszawie oraz z lotniska Berlin Schönefeld.

Warszawa (WAW) – Budapeszt (BUD) – Warszawa (WAW) – 20.06 – 24.06 – 248 zł/os

Berlin Schönefeld (SXF) – Budapeszt (BUD) – Berlin Schönefeld – 21.06 -24.06 – 159 zł/os

fishermens-bastion-377906_640
Źródło: Pixabay

 

budapest-1440679_640
Źródło: Pixabay

 

heroes-114963_640
Źródło: Pixabay

Nocleg

 

Zrínyi Hostel jest położony w samym sercu Budapesztu, zaledwie 200 metrów od słynnego Mostu Łańcuchowego nad Dunajem. Niedaleko obiektu można także podziwiać bazylikę św. Stefana. W holu znajduje się telewizor i punkt internetowy. Do dyspozycji Gości jest też wspólna kuchnia. Zrínyi Hostel zapewnia bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pokojach.

Przystanek Kelenföld oddalony jest od obiektu o 7,5 km

Lotnisko Budapeszt (BUD) oddalone jest od obiektu o 18 km

Cena za pobyt: 512 zł + 18 Euro (podatek miejski) = 128 zł/os + 4,5 Euro/os = 147 zł/os

buda hotel 3
Źródło: Booking.com
buda hotel 2
Źródło: Booking.com
buda hotel 3
Źródło: Booking.com

Uwaga!

Rezerwacja w tym obiekcie może zostać anulowana bezpłatnie do 18.06.2018! Do ceny należy doliczyć opłatę za podatek miejski w wysokości ok. 4,5 Euro/os. Przedpłata nie jest wymagana.

Transfer

Do Hostelu dojedziecie stosunkowo łatwo dzięki komunikacji miejskiej. Do wyboru macie całkiem sporo możliwości jeśli chodzi o zakup biletu. Idealnym rozwiązaniem będzie bilet 3 dniowy który kupicie za 4150 forintów co w przeliczeniu daje cenę ok. 60 zł. Uprawnia was do nieograniczonej liczny przejazdów metrem, tramwajami i autobusami w granicach administracyjnych Budapesztu

Koszt biletu 72h: 60 zł/os

 

budapest-495752_640
Źródło: Pixabay

Podsumowanie

  • Termin: 21.06 – 28.06.2018

  • Liczba osób: 4

  • Przejazd: Kraków – BudapesztKraków – 98 zł/os

  • Nocleg w Hostelu Zrínyi Hostel – 147 zł/os

  •  Komunikacja miejska, bilet 72h – 60 zł/os

  • Niezbędne dokumenty: paszport lub dowód osobisty

Razem: ok. 305 zł/os

city-3090442_640
Źródło: Pixabay

Powyższy plan ma charakter informacyjny i nie jest ofertą turystyczną. Ceny mogą się różnić w zależności od miejsca wylotu, wyboru obiektu noclegowego, terminu oraz innych czynników.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s